У столиці розкажуть про корупцію, яка нищить авіаційну галузь країни

02.09.2020 16:40

3 вересня 2020 року о 13.00 в медіацентрі «СтопКор» (Київ, вул. Предславинська, 43/2, 4-й поверх) відбудеться пресконференція «Корупція в лавах СБУ, Міністерства розвитку економіки, Служби експортного контролю та Міністерства оборони України руйнує українські авіапідприємства та обороноздатність країни»: реакція державних установ за три тижні після оприлюднених 11 серпня 2020 року фактів про корупцію».

Liovin
Фото: СтопКор

Учасники:

• Анатолій Іванович Льовін – Президент Концерну «Титан», народний депутат України IV скликання, засновник та власник ТОВ «УРАРП»;
• Ігор Борисович Бондарчук, Голова правління ГО «Стоп корупції».

Корупційні схеми руйнують авіаційну галузь України та обороноздатність країни. Вітчизняну галузь «душать» в угоду інтересам іноземних держав! У результаті Україна втрачає закордонні ринки, є загроза зриву виконання контрактів для Міністерства оборони, зменшення виробничого потенціалу країни, зменшення надходжень до державного бюджету України.

11 серпня засновник ТОВ «УРАРП» Анатолій Льовін оприлюднив корупційні схеми, які застосовуються для блокування роботи підприємства.

Ця подія викликала широкий резонанс у ЗМІ, у низці центральних телеканалів та авторитетних українських онлайн-видань, серед журналістів і громадськості.

На жаль, ця подія не мала своїм наслідком жодної реакції від державних установ та високопосадовців: ані від Президента України, ані від Міноборони, ані від інших урядових інституцій: жодної кримінальної справи не порушено, не ініційоване жодне службове розслідування стосовно наведених фактів про корупцію в державних установах, не отримано жодної відповіді або коментаря від державних посадовців по суті справ.

Під час пресконференції 3 вересня будуть оприлюднені конкретні корупційні вчинки і конкретні прізвища посадових осіб, які вимагають негайної реакції правоохоронців, Кабінету міністрів і Президента України.

А.І.Льовін готовий надати документальні підтвердження правоохоронним і державним органам. Звернення до Президента України з фактами про корупцію у зазначених державних установах буде викладене у відкритий доступ. Громадськість матиме можливість ознайомитись докладно з усіма деталями корупційних схем, застосованих проти «УРАРП».

«УРАРП» – єдине з українських підприємств, яке має авторські права розробника на техніку «ІЛ» (двигуни і планер). Техніка «ІЛ» продовжує залишатись значною частиною повітряного флоту України, як військового, так і цивільного. У разі блокування роботи «УРАРП» єдиною альтернативою для авторського супроводу планерів і ремонту двигунів для українських літаків «ІЛ-76» стануть підприємства російського оборонного комплексу. Що неприпустимо з огляду на обороноздатність країни!

Акредитація за телефоном: 067 113 01 60 (Наталія).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини