У столиці розгорівся конфлікт між державним підприємством та приватним бізнесменом

20.07.2020 17:58

У Києві розгорівся конфлікт між ДП Комбінат «Прогрес» та ТОВ «ІМО». Представники першого хочуть розірвати договір користування складськими приміщеннями, другі ж вбачають у таких діях корупційну складову. Зокрема, підприємець з компанії «ІМО» впевнений, що договір із ним хочуть розірвати з подачі нового виконувача обов’язків директора державного підприємства Олександра Самусенка.

DP Kombinat Progress
Фото: СтопКор

«У червні 2020 року з боку нових менеджерів, виконувача обов’язків генерального директора ДП Комбінату «Прогрес» почався тиск на всіх клієнтів комбінату, ТОВ «ІМО» тощо. Всім підприємствам було повідомлено про вимоги щодо негайного звільнення займаних площ», – розповів підприємець, який звернувся до ГО «Стоп корупції».

За його словами, здійснюючи свою діяльність на території комбінату, щомісячно до бюджету вони сплачували щонайменш 600 тисяч гривень. Проте на горизонті з’явилась нова компанія «Парус-Альянс», яка нібито неопосередковано пов’язана з новим керівником «Прогресу». Ця компанія заздалегідь почала розміщувати в інтернеті оголошення з інформацією про здачу приміщень, які наразі займають підприємці.

Водночас представники державного підприємства запевняють: діють та діяли законно.

DP Kombinat Progress
Активісти ГО "Стоп корупції" поспілкувались із юристом комбінату Фото: СтопКор

«Державна аудиторська служба України проводила перевірку та виявила, що ТОВ «ІМО», а також ряд інших підприємств з порушенням чинного законодавства здають ці приміщення в оренду. На підставі цієї аудиторської перевірки й були розірвані контракти користування цими складськими приміщеннями», – розповів юрист «Прогресу».

«СтопКор» і надалі стежитиме за ходом цієї історії. Про розвиток подій читайте у наступних матеріалах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини