У столиці презентували новий пресцентр (фото)

04.06.2020 16:06

У Києві відкрився новий медіахаб. В інформаційному агентстві «СтопКор» презентували сучасний  пресцентр, якій відповідає усім вимогам  медіалокацій. Презентація пресзали відбулася 4 червня, під час проведення першого публічного заходу – круглого столу на тему «Місцеві вибори-2020. Особливості та виклики».

У столиці офіційно стартувала робота пресцентру «Стоп корупції» Фото: СтопКор

Простора пресзала, оформлена у біло-червоних кольорах «Стоп корупції», обладнана усіма сучасними технічними можливостями: великим плазмовим екраном для демонстрації медіа-матеріалів і онлайн-включень, просторим столом, де можна розмістити одночасно до 10 спікерів, екраном для проектора, радіомікрофонами, є роздача звуку для відеокамер, по периметру зали розташовані місця для ЗМІ. Також пресцентр має можливості для прямої трансляції відео в мережі інтернет кількома каналами одночасно, відеозйомки заходу одночасно кількома камерами, монтажу відзнятого відео тощо.

Роман Бочкала на першому круглому столі у пресцентрі "Стоп коруцпії" Фото: СтопКор"

Пресзала розділена на сектори, де можна працювати у форматі брифінгу, пресконференції, або реалізовувати відеозйомку у форматі віртуальної студії.

«Ми публічно оголошуємо про початок роботи нашої пресзали. Запрошуємо усіх проводити тут пресконференції, брифінги, повідомляти заяви, а журналістів будемо запрошувати на цікаві та змістовні медіаподії», — оголосив співзасновник ГО «Стоп корупції» відомий журналіст Роман Бочкала.

У студії є опція зміни фонового полотна Фото: СтопКор

Пресцентр найближчим часом запускає щоденні онлайнові інформаційні випуски у межах громадської ініціативи «Стоп політичної корупції». У них експерти, громадські діячі та журналісти повідомлятимуть про актуальні проблеми перебігу місцевих виборів 2020 і результати громадського моніторингу порушень виборчого законодавства.
Пресцентр «СтопКору» розташований за адресою вул.Предславинська, 43/2.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X