У столиці Печерський суд захистив журналістів від одіозного судді Чванкіна

19.08.2020 08:53

18 серпня Печерський районний суд міста Києва провів засідання з приводу позову одіозного судді Сергія Чванкіна до редакції ASPI news. 

Фото: Стопкор

Про це APSI news написали на своєму сайті.

“Історія почалася ще у 2018 році, коли журналісти-розслідувачі ASPI news опублікували низку матеріалів про статки та "бізнес" судді Чванкіна, який почав чинити тиск на редакцію ASPI news. 9 жовтня 2019 року на знаменитому пресмарафоні Володимира Зеленського ми передали президенту документи про корупційні схеми судді та голови Київського районного суду міста Одеси Сергія Чванкіна. Зокрема, йшлося про особняк площею в 336,6 кв. м, приблизною вартістю в 1,5 мільйона доларів, записаний на тещу, яка все життя пропрацювала шкільною вчителькою. Крім цього, Чванкін має квартиру і два паркомісця, і при цьому підозріло не декларує жодний транспортний засіб", - йдеться у повідомленні журналістів.

Також вони повідомляють, що Українські ЗМІ неодноразово публікували матеріали про Сергія Чванкіна. Зокрема, вказували, що протягом короткого періоду часу звичайний районний суд Одеси – Київський (очолюваний Чванкіним) став "найдорожчим" в Одесі. За інформацією практикуючих юристів, у судді Чванкіна є навіть свій прайс на так би мовити "неофіційні" послуги. Також журналістів цікавить, чому з 6 вересня 2018 року Головне управління Національної поліції в Одеській області "переїхало" у Київський район, хоча воно фізично знаходиться у будинку на Єврейській, 12 (це - Приморській район Одеси). Чи не тому, як пишуть місцеві ЗМІ, аби швидко отримувати від пана Чванкіна необхідні ухвали?

photo_2020-08-18_14-25-26_0
Фото: ASPI news

За журналістів ASPI news тоді заступилися й громадські активісти. Наприклад, голова правління "Всеукраїнської народної ради протидії корупції та громадської експертизи влади" Анатолій Буднік зазначав, що докази порушень законів України головою Київського районного суду Одеси Сергієм Чванкіним передані в НАБУ і ДБР, а провадження були відкриті. Також про скандали навколо Чванкіна повідомляла й ГО "Стоп корупції".

“Але в Україні є правосуддя! Печерський районний суд міста Києва 18 серпня поставив крапку у справі №757/59882/19-ц. Цитуємо резолютивну частину: "Розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Чванкіна Сергія Анатолійовича до ТОВ "ІА "АСПІ" про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації – ВІДМОВИТИ". Тепер редакція ASPI news очікує на неупереджені дії правоохоронних органів, зокрема, ДБР, яке повинно розслідувати справу Сергія Чванкіна та його "покровителів" до логічного кінця”. 

“СтопКор” нагадує, Сергій Чванкін є фігурантом наших розслідувань і ми вже неодноразово публікували матеріали про скандали, в яких фігурує суддя.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини