У столиці паралізувало 53-річну жінку після щеплення препаратом CoviShield 

28.04.2021 13:21

У Києві після вакцинації препаратом CoviShield паралізувало 53-річну жінку. Наразі спецкомісія з'ясовує, чи є зв’язок між паралічем та щепленням, повідомляє ТСН.

paralich vakcina
Фото: скріншот

Пані Ольга майже місяць прикута до ліжка. Все що нижче рук вона не відчуває. Жінка щепилася препаратом CoviShield. На другий день піднялася температура. На третій її паралізувало.

Пані Ользі діагностували мієліт — запалення спинного мозку. Це захворювання провокує інфекція, однак ані в крові, ані в лімфі інфекції не знайшли.

"Я не виключаю зв’язку з вакцинацією лише на тій умові, що були виключені інші інфекційні агенти", — говорить завідувач відділом нейроінфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб Павло Дяченко.

Такі припущення він зробив, бо в авторитетних медичних журналах були публікації, де науковці розглядали випадки поперечного мієліту після вакцинації.

Не більше сотні випадків на мільйони щеплених по всьому світу. І науковці продовжують вивчати , чи може вакцина спричинити параліч. В Україні також, як у всьому світі, кожен складний випадок вивчає спеціальна комісія. Лише вона може дати остаточний висновок. Більше читайте тут: https://tsn.ua/exclusive/paralich-pislya-vakcinaciyi-kiyanka-otrimala-scheplennya-covishield-a-cherez-tri-dni-yiyi-gospitalizuvali-1775002.html

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано майже 9 600 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини