У столиці молода жінка померла після візиту колекторів

12.06.2020 16:49

Буремні 90-ті повертаються? Через свавілля у системі Мін’юсту українці втрачають майно, житло і навіть життя. У Києві восьмирічний Володимир залишився сиротою: його мати, 40-річна Тетяна Міщенко, померла після візиту колекторів. Вони виганяли жінку з квартири, яку завдяки «чорним реєстраторам» забрав банк.

Як розповідає адвокат загиблої Тетяна Ващенко, колектори під час візиту не дуже церемонились із жінкою та дитиною: прийшли та вибили двері. При цьому житло перереєстрували вже після смерті власниці. Наразі юристка прагне потрапити на прийом до міністра юстиції Малюськи, аби той відкрив реєстраційну справу й особисто подивився, яким чином банк примудрився вручити повідомлення… небіжчиці.

Колектори вибили двері в квартиру, - адвокат Фото: СтопКор

Після похорону адвокат разом із «Фінансовим Майданом» приєдналася до протестів під Міністерством юстиції.

За словами голови всеукраїнського руху Юлії Сало, сьогодні минуло вже шість років з дати прийняття мораторію, який забороняв виселяти валютних позичальників з їхнього єдиного житла. Адже через дії Нацбанку з часів Гонтаревої ці кредити стали просто непідйомними для пересічних українців.

Протестувальники впевнені: «чорні реєстратори» працюють з дозволу очільника Мін’юсту. Так, зокрема, й майно «Херсонбуду» Денис Малюська власноруч передав у власність рейдерів попри те, що відомство не мало на це права. Адже активи компанії є об’єктом суперечок у судових справах. Як відзначають правозахисники, міністр має безпосередній вплив на антирейдерську комісію, а його заступник замішаний у справах злочинця Володимира Сальда.

Бочкала запідозрив Малюську в хабарництві Фото: СтопКор

«Ця ситуація – ганебна. Міністр одноосібно підписує накази в абсолютно «зашкварених» рейдерських історіях і стає на бік шахраїв. В мене одне питання: що він бере за ці підписи? Хабарі!» – наголосив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини