У столиці діти працівників «Укрзалізниці» вимагають звільнити Міняйла, якого називають найбільшим корупціонером компанії (відео)

18.05.2020 21:31

Уже другий тиждень поспіль біля центральної будівлі «Укрзалізниці» не вщухають протести. Мітингувальники вимагають звільнення керівника філії «Пасажирська компанія» Максима Міняйла.

За словами активістів, зарплата працівників УЗ до смішного мала Фото: СтопКор

«Перша наша вимога — змінити Максима Міняйла, директора «Пасажирської компанії». Друга вимога — аргументувати ціни на проїзд та оновити рухомий склад «Укрзалізниці», потяги для звичайних жителів нашої держави, наприклад, студентів. Третя — це щоб почули та звернули увагу та об’єктивно провели слідство у відкритих судових справах. Нашою акцією ми сподіваємося привернути також увагу суддів, щоб вони приймали виважені рішення», — наголосив у коментарі «СтопКору» один із мітингувальників, який повідомив, що є сином працівника «Укрзалізниці».

Протестувальники обурилися продовженням контракту з Міняйлом, адже існують відкриті провадження про розтрату майна та придбання вугілля з привласненням близько 30 мільйонів гривень.

Зазначимо, що ЗМІ називають Міняйла творцем найбільш кричущих корупційних схем в «Укрзалізниці».

Люди вимагають звільнити Міняйла Фото: СтопКор
Протести під УЗ тривають вже другий тиждень Фото: СтопКор

За словами активіста, звичайні працівники УЗ отримують зарплатню у розмірі 5-8 тисяч гривень, на яку вони не можуть прогодувати сім’ю. Водночас, провідні управлінці підприємства отримують по 300 тисяч.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у 2018 році «Укрзалізниця» витрачала на зарплату працівнику в середньому 10,3 тисячі гривень на місяць, а члену правління — 469,3 тисячі гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини