У столиці активісти зафіксували порушення карантину та викликали поліцію (фото)

19.03.2020 14:06

19 березня поблизу столичної площі Льва Толстого в рамках громадського моніторингу, активісти ГО «Стоп корупції» зафіксували порушення правил карантину.

Активісти зафіксували будівництво та роботу відділу продажу Фото: СтопКор

Зокрема, правозахисники виявили, що працює відділ продажу одного з міських житлових комплексів. За даним фактом активісти зареєстрували звернення.

"Ми зареєстрували звернення на урядовій гарячій лінії щодо роботи відділу продажу ЖК "Montreal House” та будівництва 10408416 від 19.03.20. Дане звернення буде передано негайно до виконання в комісію з техногенених катастроф при КМДА", – розповів Володимир Циганов та додав, що відповідно до постанови Кабміну, відділ продажу квартир не повинен працювати.

На місце прибули поліцейські Фото: СтопКор

На місце події приїхала поліція з метою перевірки.

"Поліція повідомила, що перший раз вони проводять роз'яснювальну роботу. Представник відділу продажу пообіцяв поліції, що вони закриються. Якщо наразі ми повторно зафіксуємо, що вони працюють – тоді вже будуть притягуватись до відповідальності", – додав активіст.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 17 березня поблизу столичного ТРЦ Gulliver невідомі атакували представників ГО «Стоп корупції». Нападники спершу махали кулаками, травмували мітингарів і потрощили їхню техніку, а потім облили активістів зеленкою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини