У столиці активісти вимагали ефективної політики від Милованова (фото)

25.02.2020 17:14

25 лютого біля Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України активісти ГО "Стоп корупції" вимагали від очільника відомства професіоналізму.

Активісти вимагали припинити ганьбити міністерство Фото: СтопКор

"Ми хочемо привернути увагу суспільства до фігури Милованова та до його непрофесійної діяльності на посаді міністра", – наголосили вони та запропонували заходи, спрямовані на підвищення ефективності.

На думку аграріїв, Милованов - неефективний політик Фото: СтопКор

"Милованову потрібно ще 50 мільярдів з державного бюджету. Так навіщо Вам такі кошти, якщо у вас є велика кількість підприємств? Навіщо Ви усі ці підприємства приватизовуєте, здаєте в оренду, здаєте людям? Давайте краще підіймати ці підприємства, реорганізовувати, вкладати кошти, які закладені, адже їх вистачає. Займаєтесь тим, чим вигідно займатись Вам. Краще допоможіть фермерам", – зазначили правозахисники.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, експерти зауважують, що в рамках реорганізації Мінекономрозвитку крім кадрових пертурбацій поки що нічого не відбулося. Працівники ж сільського господарства впевнені, що нове відомство не приділяє належну увагу агробізнесу, саме тому написали петицію з проханням від’єднати МінАПК від Мінекономрозвитку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини