У столиці активісти протестували проти дій посадовця ДАБІ (фото)

18.02.2021 14:27

17 лютого у Києві відбулась акція протесту громадськості проти дій чиновників ДАБІ, які за гроші видають документи на будівництво скандальних об’єктів.

sabadosh1
Фото: СтопКор
sabadosh1
Фото: СтопКор

“Героєм” дня став Руслан Сабадош.

«Сабадош – головний тюхтій ДАБІ, якому можемо подякувати, наприклад, за видачу дозволу на вулиці Дегтярній, 2-4 у Києві, де проєктування об’єкта здійснено за межами виділеної земельної ділянки, при цьому порушено відсоток забудови і не забезпечено відповідних законодавству площ благоустрою прибудинкової території та необхідну кількість паркувальних місць», – наголосили мітингувальники.

sabadosh3
Руслан Сабадош Фото з відкритих джерел

Вони закликали посадовця схаменутися, зауваживши, що апетити тіньових кураторів ДАБІ не зменшаться, але не їхні підписи стоять на документах і не вони несуть особисту відповідальність за прийняті рішення.

Активісти також звернули увагу на «свіженьку» інформацію з Реєстру будівельної діяльності.

даби нью
Фото: скриншот

"Так, цього тижня за підписом безпринципної та безглуздої посадової особи ДАБІ України – ГІБН Сабадоша Р.В. розпочато реконструкції, приховані під роботи з реабілітації (реставрації), на об’єктах що є пам’ятками архітектури, історії та знаходяться в історичному центрі міста Одеси без відповідних документів (бо бажання замовників не мають законного підґрунтя, враховуючи статус будівель)! На заваді не стало й те, що вихідні дані  – Містобудівні умови та обмеження за однією з адрес (Преображенська,24) втратили чинність за наказом самої ДАБІ ще до початку реформування (майже рік тому), інформація про що зазначена на сайті Одеської міської ради у інформаційній системі містобудівного кадастру м. Одеси", – додали протестуючі.

Фото: скриншот

У будь-якому випадку, вона повинна перевірятися Єдиною державною системою у сфері будівництва, а також посадовою особою при розгляді документів на видачу дозволу на будівництво.

"Зрозумійте, що посіпакам, поки вони на посадах, дістаються самі не завидні ролі! Тимчасові благодавці поїдуть, а Ви - Руслане Васильовичу, залишитесь із спадщиною, яку саме вам не пробачать, бо "рукописи не горять"!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини