У столичному ЖК на 3 тисячі квартир побудували лише 100 машиномісць

Приваблива реклама, гарне місце розташування та… відсутність дозволів на будівництво: як на столичних Нивках зводять новий ЖК? Роботи ведуться фактично без необхідних документів. Адже у ДАБІ забудовнику «ІнтергалБуд» відмовили як щодо паркінгів, так і щодо зеленої території й дитячих майданчиків. Повний огляд житлового комплексу дивіться у новому випуску програми «Шоб я так жив» з Анною Закутською.

До речі, про документи: дозвіл на будівництво – лише один із п’яти паперів, які потенційний вкладник стовідсотково має перевірити, аби не стати жертвою забудовників-аферистів.

А зараз ми розповімо про ще одну «розвагу» для мешканців ЖК «Нивки Парк», які мають власний транспорт – жахливий щоденний автоквест.

Перших інвесторів заманювали наземним паркінгом за 10-12 тисяч доларів. Проте його так і не звели, а новеньких покупців спокушають вже підземним, щоправда, дорожчим. Наразі ж у відділі продаж паркуватись потенційним мешканцям пропонують на прибудинковій території: там буцімто зробили 100-120 додаткових місць для авто.

Nyvky-Park4
Паркуватись доводиться на дворі Фото: СтопКор

Згідно з детальним планом території, кількість машиномісць має дорівнювати кількості квартир, але тут це просто неможливо. Тож, приїхавши після роботи додому, мешканці мають ще пів години кружляти дворами, щоб бодай десь припаркуватися. Адже забудовник не лише незаконно збільшив поверховість деяких секцій, а ще й додав парочку позапланових.

Тож до уваги всіх, хто збирається зараз чи у майбутньому стати власником оселі у новобудові. Запам'ятайте п'ятірку документів, які ви насамперед маєте витребувати у вашого забудовника:

• документи на землю,
• містобудівні умови та обмеження,
• експертиза проєкту,
• технічні умови,
• дозвіл на будівництво.

Nyvky-Park5
"Маст хев" для забудовника Фото: СтопКор

Звісно це не весь перелік, але казочки про відсутність цих паперів точно мають вас пригальмувати.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини