У столичній Пущі-Водиці незаконно вирубують ліс – депутат Київради

У Пущі-Водиці рубають і вивозять ліс. На екологічній комісії Київради Владислав Турець показав, як з лісу поряд з вулицею Міською в Оболонському районі вивозять дерева

Київ – єдине місто в Україні, де діє мораторій на суцільну вирубку дерев;
зараз триває сезон тиші, коли санітарні рубки заборонені.

«Бачимо, що рубка незаконна. І насправді таке відбувається по всьому Києву та по всій Україні. А потім ми дивуємось, що в нашій країні щороку зникає величезна територія лісів.
Щодо випадку поблизу Пущі-Водиці – разом з депутатами вирішили звертатись до Київзеленбуду та Управління екології і природних реурсів, щоб вони розробили заходи щодо чергування працівників, які будуть фіксувати і попереджати рубки.

Але це лише «косметичні» заходи. До правоохоронців Нацполіції та до інспекторів ДЕІ зараз теж не достукаєшся – на виклики щодо вирубки лісу вони реагують кволо.

Тож щоб припинити незаконні рубки по всій країні бачу лише один вихід – створення екологічної поліції» , пише депутат Костянтин Яловий у Facebook.

Яловий каже, Екополіція, як і звичайні поліцейські, буде патрулювати місцевість, щоб виявити та розслідувати порушення, тільки у сфері екології. Сюди відноситься і вирубка дерев.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини