У столиці відбувся тренінг для громадських активістів. Що нового дізналися? (фото)

02.10.2019 16:33

2 жовтня в центральному офісі ГО "Стоп корупції" у Києві відбувся тренінг для регіональних активістів проєкту. Під час лекцій вони дізнались про специфіку роботи в громадській організації та домовились про хід подальшої співпраці в напрямку боротьби з корупцією.

Громадські активісти ГО "Стоп корупції" пройшли тренінг у Києві

Зокрема, лектори розповіли їм про принципи написання та подання текстів для інформаційних порталів та медіамайданчиків, способи залучення громадськості до боротьби з корупцією на місцях, стратегію ефективної роботи громадської організації та місцевих ЗМІ, продуктивне партнерство між представниками відокремлених підрозділів та багато іншого.

Стопкорівська родина налічує вже понад 50 осередків по всій країні

В ролі експертів виступили керівник правозахисного відділу ГО "Стоп корупції" Ігор Бондарчук, юрист організації Роксолана Арійончик, редактор інформаційного порталу "СтопКор" Марина Супрун та інші.

Головна мета регіональних активістів – це боротьба з корупцією на місцях

Нагадаємо, що стопкорівська родина налічує вже понад 50 осередків по всій країні. Головна мета регіональних активістів – це боротьба з корупцією на місцях, викриття схем та неправомірних дій чиновників, покращення умов життя мешканців та об’єднана діяльність небайдужих громадян.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини