У столиці відбудеться масштабна триденна акція протесту під НБУ – подробиці

12.11.2019 17:33

13,14 та 15 листопада активісти ГО «Стоп корупції» спільно з представниками громади проведуть масштабну акцію протесту під Національним банком України в Києві.

Як заявляють організатори, люди втомились від корупції в головній фінансовій установі України, а також від численних, але поки що безрезультатних затримань.

“Держава потерпає від свавілля урядовців. Україну сколихнула хвиля затримань працівників Національного банку, які перевищували свої службові поановаження та чинили посадові злочини. Зокрема, у своїх деклараціях за три роки, голова Нацбанку України Яків Смолій подав недостовірну інформацію на мільйони гривень. У цей же час Нацбанк грається курсом валют, чим відверто маніпулює на фінансовому та банковому рівнях. Керівництво Нацбанку ніяк не реагує на злочинні організації, які займаються нелегальною діяльністю та спонсорують тероризм.

Наша мета – організувати та провести масштабну акцію громадського протесту під центральним банківським органом – НБУ, привернути увагу керівництва держави, народних обранців, Зе-команди, ЗМІ, громадськості, правоохоронних та контролюючих органів до злочинних та корупційних схем посадовців НБ, зокрема керівника НБ, його заступників та ін.”, – зазначили представники ГО та закликали тих, хто втомився від свавілля долучатись до мітингуючих.

Початок заходу – 13 листопада, о 8:30, за адресою: місто Київ, вулиця Інститутська, 9 (будівля Національного банку України).

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини