У столиці відбудеться флешмоб до Міжнародного дня боротьби з корупцією – анонс

05.12.2019 20:50

У новому 2020-му році ГО "Стоп корупції" зосередить свою увагу на подоланні рейдерства в Україні та очищенні органів державної влади й правоохоронних структур від корупціонерів та перевертнів.

Основним своїм досягнення 2019-го року активісти вважають формулювання реалістичних рецептів подолання рейдерства.

Під час акції організатори розгорнуть імпровізовану "Стіну корупційної ганьби", на якій усі охочі зможуть написати чи намалювати, з чим або ким асоціюють корупцію.

Акцію проводить ГО "Стоп корупції" та громадські активісти споріднених організацій. До участі запрошені народні депутати, профільні чиновники, представники правоохоронних органів та експерти.

Місце проведення: Майдан Незалежності (з боку Головпоштамту).
Початок акції: 11.00, 9 грудня.

За додатковою інформацією звертайтеся до Леоніда Волошенка, [email protected] або за телефоном +38 050 164 66 17.

Для довідки:

Міжнародний день боротьби з корупцією (Офіційними мовами ООН (англ. International Anti-Corruption Day; фр. Journée internationale de lutte contre la corruption ; ісп. Día Internacional contra la Corrupción ; рос. Международный день борьбы с коррупцией ) — Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/58/4 Генеральної Асамблеї ООН 31 жовтня 2003 року, який відзначається щорічно 9 грудня.
Цього дня у 2003 році в мексиканському місті Мерида на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції та вже 14 грудня 2005 року Конвенція набула чинності як міжнародний правовий документ, обов'язковий до виконання її сторонами.

На кінець 2009 Конвенцію підписали близько 140 держав і близько 80 — ратифікували. Україна ратифікувала цю угоду 18 жовтня 2006 року. Документ зобов'язує країни, які підписали його, встановлювати відповідальність за корупцію за законом. Карними вважаються хабарі, присвоєння бюджетних засобів і відмивання корупційних доходів. Згідно з одним із положень конвенції, необхідно повертати кошти до тієї країни, звідки вони надійшли в результаті корупції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X