У столиці розкажуть про брудні технології, що використовують кандидати в нардепи на Київщині та Житомирщині – прес-анонс

15.07.2019 15:23

16 липня в Києві відбудеться вже третій брифінг щодо маніпуляцій та фейків у ЗМІ під час парламентської виборчої кампанії 2019 року в рамках всеукраїнського проекту "Стоп політичній корупції".

Спікери заходу: медіаексперт, доктор наук із соціальних комунікацій Олександр Чекмишев; керівник правозахисної моніторингової групи ГО “Стоп корупції” Ігор Бондарчук; керівник Броварського районного осередку ГО "Стоп корупції", депутат селищної ради Баришівської ОТГ Людмила Чайковська; керівник Олевського відокремленого підрозділу ГО "Стоп корупції" Олександр Ігнатьєв.

Олександр Чекмишев презентуватиме третій проміжний звіт щодо виявлених фейків та маніпуляцій в українських медіа, спрямованих на зміну свідомості потенційних виборців.

Людмила Чайковська та Олександр Ігнатьєв представлять інформацію щодо численних випадків підкупу виборців на виборчих округах (грошова винагорода, видача продуктів і цінних речей, медикаментів під час виборчої кампанії) і використання адміністративного ресурсу на користь певних кандидатів. Зокрема, такі випадки мають масовий характер на Житомирщині і у Броварському районі Київщини.

Організатори зазначають: «Мета проекту – показати брудні технології поширення маніпулятивної інформаціі в ЗМІ». Це допоможе громадянам критично оцінити виборчу кампанію та зробити усвідомлений вибір.

Зазначимо, що моніторинг парламентських виборів ГО "Стоп корупції" проводить з 12 червня 2019 року спільно з дружніми організаціями та з використанням платформи "Semantrum".

Партнери проекту:
- ГО "Стоп корупції" – основна імплементуюча організація;
- Інститут журналістики КНУ ім.Т.Г.Шевченка – науково-методичне керівництво проекту;
- Моніторингова платформа семантичного аналізу "Semantrum" – технічне забезпечення автоматизованої обробки великих обсягів даних;
- Український центр суспільного розвитку – експертна підтримка;
- ГО "Нова політична генерація" - експертна підтримка;
- Інститут громадянської освіти НаУКМА – експертна підтримка.

Початок відкритого для журналістів заходу о 12:30, за адресою: місто Київ, вулиця Хрещатик, 2 (Український кризовий медіа-центр). За додатковою інформацією звертайтеся до Леоніда Волошенка [email protected] або за телефоном +38 050 164 66 17.

Детальніше про проект – на спеціальній сторінці stopfake.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини