У столиці – кіт з амнезією, у Межигір’ї – травмований лебідь: на Київщині за 5 днів рятувальники надали допомогу трьом десяткам тварин

30.10.2019 11:11

У період з 24 по 29 жовтня в Києві здійснено 32 виїзди за викликами, пов’язаними із тваринами, працювали 3 диспетчери, 6 рятувальників, 1 стажист.

Зокрема, на вулиці Руданського було здійснено невдалу спробу відлову дикої кішки автоматичною пасткою. Кішка до пастки не піймалась, натомість акуратно витягла всю приманку і з’їла її. Проте в іншому місці, на території магазину, успішно виловлені автопасткою два менш обережних кота.

На бульварі Перова деблоковані кішка і четверо кошенят, яких замурували в підвалі. Через день біля того ж будинку з трансформаторної будки знятий молодий кіт, який не міг спуститися сам.

Також на Перова успішно виловлений на вулиці і повернутий власникам домашній кіт, який випав з балкона і припинив впізнавати господарів на вулиці.

На вулиці Звіринецької витягнуті з-під завалу дощок двоє цуценят, а на вулиці Франка надано допомогу у відлові двох хворих котів-підлітків з метою лікування. На вулиці Крушельницької витягнута з-під душової кабіни домашня кішка, яка важко переживає переїзд.

Рятувальниками також надано допомогу в транспортуванні травмованого лебедя в Межигір'ї, зняті з дерев коти і кошенята на вулицях Лісозахисній, Потапова, Озерній, Старокиївській, інформує dtp.kiev.ua в Інстраграм.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини