У столиці громадські активісти прослухали лекцію з історії корупції – подробиці, фото

17.10.2019 20:07

17 жовтня у центральному офісі ГО "Стоп корупції" для представників правозахисного блоку провели лекцію з історії корупції, способів її визначення та боротьби з нею.

Активістам розповіли про історію корупції Фото: СтопКор

Експертом виступив наставник проєкту "Регіональна Антикорупційна Мережа", фахівець в області міжнародного права, національний консультант Програми розвитку ООН в Україні, спеціаліст з юридичних питань "Радіо Свобода" Роман Шахматенко.

Лектором був Роман Шахматенко Фото: СтопКор

У ході лекції були також виокремлені принципи, на яких має базуватись боротьба з корупцією. Зокрема, ефективність протидії корупції може бути забезпечена тільки узгодженими діями державних органів, громадських організацій та суспільства.

За словами лектора, в боротьбі з корупцією важлива не лише сама протидія, але й прогнозування провокуючих факторів та їхнє уникнення.

Обговорили принципи боротьби з корупцією Фото: СтопКор

"Увага повинна надаватися першочергово запобіжним заходам, заснованим на аналізі та прогнозуванні тенденцій поширення корупційних діянь", – зазначив Шахматенко.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Раді ухвалили закон про викривачів корупції, який передбачає винагороду за викриття корупціонерів до 12,5 млн гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини