У столиці чоловік майже вистрибнув з 9 поверху через конфлікт з родиною 

20.11.2019 20:25

У столиці 31-річний чоловік хотів хотів вкоротити собі віку через сімейний конфлікт. Відомо, що він не знайшов спільну мову з батьками дівчини.

Правоохоронцям вдалося заспокоїти жителя столиці і уникнути трагічних наслідків. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на поліцію Києва.

Співробітники поліції встановили, що в квартирі на вулиці Машинобудівною стався сімейний конфлікт. Правоохоронці зайшли в приміщення і поспілкувалися з господарями-пенсіонерами, які проживали разом з дочкою і її співмешканцем. Як виявилося, між ними і чоловіком постійно виникають непорозуміння на побутовому грунті, але підтверджених фактів насильства в цій сім'ї немає, повідомляє “Інформатор”.

Правоохоронці намагалися поговорити і з цивільним чоловіком дочки, який власне і викликав їх, проте двері в кімнату він не відкривав. Коли дільничний все ж потрапив в приміщення, то побачив, як чоловік сидить на підвіконні відкритого вікна. Він дуже нервував, нікого до себе не підпускав і висловив намір вистрибнути з дев'ятого поверху.

Правоохоронці заспокоїли чоловіка і заволоділи його увагою, щоб відвернути. Поліцейські спокійно і обережно розмовляли з чоловіком і, через деякий час, їм вдалося умовити його злізти з підвіконня. Згодом, поспілкувавшись з правоохоронцями, чоловік пояснив, що дуже перехвилювався і не усвідомлював до чого може привести його вчинок. Він подякував співробітникам поліції і пообіцяв налагодити взаємини в родині, щоб уникнути конфліктів в майбутньому.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини