У столиці чеський інвестор відбирає у мешканців багатоповерхівки квартири – подробиці

19.11.2019 13:25

До ГО "Стоп корупції" звернулося 10 сімей, які розповіли про те, що їх цинічним способом намагаються залишити без даху над головами. За словами людей, у 2014 році вони абсолютно законно придбали квартири у Києві по вулиці Ямській 35/34 в однієї чеської компанії. Зробили ремонти та заселились. У 2017 році представники фірми повернулись і заявили свої права на людські помешкання.

ГО "Стоп корупції" взялась допомогти родинам Фото: СтопКор

За словами потерпілих, вони стали заручниками закордонного чеського інвестора CGM Czech a.s.

"Купуючи квартиру, перевірили абсолютно всі документи, робили це в нотаріусів, залучали юристів. З документами все було гаразд. Кошти сплачувалися вчасно на офіційний рахунок компанії. Через 3 роки ми дізнаємось, що чеська компанія забирає квартири, стверджуючи, що людина, яка підписувала документи й продавала нерухомість, не мала юридичного права це робити", – розповіла одна з мешканок будинку.

10 сімей можуть залишитись без даху над головою Фото: СтопКор
Будинок по вулиці Ямській 35/34
Фото: СтопКор

Люди вже другий рік поспіль відстоюють своє право в суді, але чомусь суд, попри свою стандартну практику в таких справах, стає на сторону інвестора.

Зазначимо, що ГО "Стоп корупції" зробить усе можливе, щоб захистити права громадян. Наразі юристи організації вивчають усі документи. Що буде далі – читайте в наступних новинах "СтопКору".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини