У США звинуватили Ігоря Коломойського в корупції

Сполучені Штати вводять санкції проти олігарха Ігоря Коломойського. Його звинувачують у корупційних злочинах. Про це повідомляє Державний департамент США, передає "РБК-Україна".

Kolomoiskii
Фото: epravda.com.ua

"Я оголошую про внесення в санкційний список олігарха і колишнього державного чиновника України Ігоря Коломойського за його причетності до корупції", - йдеться в заяві держсекретаря Ентоні Блінкен.

Наголошується, що під час того, як Коломойський очолював Дніпропетровську область з 2014 по 2015 рік, він був причетний до корупційних дій, які підривали верховенство права і довіра української громадськості до демократичних інститутів і процесів управління, включаючи використання свого політичного впливу і офіційної влади для особистої вигоди

Він додав, що дії Коломойського представляють серйозну загрозу для майбутнього України.

"Я також хочу висловити стурбованість поточним нескінченними спробами Коломойського підірвати демократичні процеси і інститути в Україні, що представляє серйозну загрозу для її майбутнього", - заявив Блінкен.

Він також зазначив, що рішення ввести санкції проти Коломойського підтверджує прагнення США підтримувати реформи політичного, економічного і судового секторів.

"США продовжують підтримувати всіх українців, чия робота рухає вперед реформи. Державний департамент і надалі використовувати подібні повноваження та інструменти, щоб сприяти відповідальності корумпованих суб'єктів в регіоні і в усьому світі", - додав генсек США.

Прийняті американською владою заходи означають, що Ігорю Коломойському заборонений в'їзд до Сполучених Штатів.

Нагадаємо, раніше прокуратура США звинуватила українського олігарха Ігоря Коломойського та його ділового партнера Геннадія Боголюбова у використанні незаконно привласнених коштів для купівлі нерухомості в Огайо.

Крім того, Міністерство юстиції США звинуватило Коломойського "в крадіжці мільярдів у банку, яким він колись володів", і в їх відмиванні в США.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Прикарпатті невідомі осквернили пам’ятник Шевченка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини