У США заявили, що через коронавірус треба серйозно змінити життя американців – CNN

12.03.2020 12:58

Якщо ви вважаєте, що коронавірус – це не страшно, або якщо ви думаєте, що він зникне сам собою, – прокиньтеся. Ваше життя ось-ось зміниться.

 

Фото: Caleb Jones / AP

 

Доктор Ентоні Фоучі, директор Національного інституту алергії та інфекційних хвороб, виголосив тривожне попередження під час брифінгу в Білому домі у вівторок: американцям, де б вони не були, потрібно змінити спосіб життя. Причому, негайно, – повідомляє CNN.

"Ми хотіли б, щоб країна усвідомила, що як нація, ми не можемо більше робити те, що робили кілька місяців тому. Не має значення, чи ви перебуваєте в країні, де не виявили жодного випадку захворювання, зафіксували тільки один", – наголосив Фоучі, звертаючи увагу американців на новий федеральний веб-сайт Coronavirus.gov, де можна отримати детальну інформацію про запобіжні заходи, про які треба пам'ятати, як удома, так і на роботі чи будь де.

 

Ентоні Фоучі
Фото: The New York Times

 

Про "гарячий" час коронавірусу застерігає не тільки він. Томас Боссерт, колишній радник із питань безпеки президента Дональда Трампа стверджує:

"Чиновники повинні ініціювати активні заходи. Час дуже важливий. Два тижні затримки можуть обернутися успіхом чи поразкою. Експерти з охорони здоров'я дізналися про це ще 1918-го року, коли іспанський грип убив від 50 до 100 мільйонів людей по всьому світу. Якщо не вжити заходів, ми будемо спостерігати, як наша система охорони здоров’я просто не впорається з бідою".

Він також порівняв перші нерішучі заходи в Італії, яка зараз перебуває під загальнодержавним карантином, із більш жорсткими та випереджувальними діями в Сінгапурі та Гонконзі.
Передмістя Нью-Рошель, штат Нью-Йорк нині під карантином. Національна гвардія закликала допомагати доставляти їжу його мешканцям. У вівторок 18 губернаторів вже оголосили надзвичайний стан.

На брифінгу в Білому домі Фоучі заявив, що нині закривати школи по всій країні не потрібно. Країна велика тож скоріше необхідно передбачити, де буде наступний спалах, і наперед планувати закриття.

Віце-президент Майк Пенс запевнив американців, що президент максимально активізує роботу уряду на боротьбу із цією проблемою. Він також повідомив, що людям, які хворіють, не варто перейматися тим, що їм доведеться працювати чи ризикувати зарплатою.

Президент Трамп пропустив брифінг у Білому домі у вівторок. Натомість він написав твіт про низького рівня безробіття в США, а також про те, що кліматична політика демократів на грані виснаження. Раніше він перепостив інформацію про запобіжні заходи щодо коронавірусу, оприлюднені на акаунті Пенса. Донедавна президент заявляв, що все, що стосується коронавірусу, під контролем.

 

Дональд Трамп і Майкл Пенс

 

Тим часом у світі кількість загиблих перевищила 4200. Найбільше – у Китаї. Вчора в Італії померло щонайменше 168 хворих. Це свідчить про швидке поширення інфекції.
У штаті Нью-Йорк стверджують: у США зафіксували понад 1000 випадків захворювання на коронавірус.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, відомий американський актор Том Генкс та його дружина захворіли на коронавірус COVID-19 під час подорожі до Австралії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини