У США заборонили “лікуватися” від COVID-19 відбілювачем

19.04.2020 17:49

У США суд заборонив продаж в країні промислового відбілювача Master Mineral Solution через використання його як "ліків" від COVID-19.

Як повідомляє "Newsweek", відповідне рішення федерального суду в Маямі ухвалив за клопотанням Міністерства юстиції після отруєння членів християнської секти Genesis II Church of Health & Healing на південному заході штату Флорида, передає "Сьогодні".

За даними видання, представники церкви радили своїм дорослим парафіянам приймати по шість крапель засобу на склянку води що дві години.

"Це має знищити цей грипоподібний вірус, присутність якого в цьому світі багатьох лякає", – йдеться на сайті організації.

З цього приводу в Міністерстві юстиції США повідомили, що Master Mineral Solution – це рідина, яка складається з хлориту натрію, кухонної солі та інших елементів. Щоб зробити з неї відбілювач (діоксид хлору), необхідно додати "активатор", який продається окремо – соляну кислоту.

Як наголошується, клопотання Мін'юсту є цивільним, і представників секти поки не притягували до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, раніше доцент американського Університету Огайо Санджа Іліч не радив навіть дезінфікувати відбілювачем продукти.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини