У США спрогнозували зростання курсу біткоїну

27.03.2021 11:59

Майкл Сейлор, глава компанії MicroStrategy, яка є власником біткоїнів на $4,8 млрд, заявив, що капіталізація криптовалюти в майбутньому може досягти $100 трильйонів, а курс може досягти $5 млн. За словами Сейлора, біткоїн дає інвесторам "кричущий сигнал" на покупку, тому що він вирішує "очевидну проблему" ненадійності грошей, будучи "спроєктованою термодинамічно надійною" валютою. Про це повідомляє РБК Крипто із посиланням на FamilyOffice, передає Курс України.

bitcoin
Фото: Reuters

Також гендиректор компанії передбачив, що криптовалюта випередить за прибутковістю акції FAANG – технологічних гігантів Facebook, Amazon, Apple, Netflix і Google.

Сейлор передбачає, що вони не виростуть в ціні в десять разів із поточних оцінок, проте цінні папери можуть з часом подорожчати в три рази.

За словами Сейлора, потенціал першої криптовалюти став очевидним, коли влада почала застосовувати політику кількісного пом'якшення та інші економічні стимули. Цим вони збільшили емісію фіатних валют.

Нагадаємо, американська компанія, виробник електромобілів Tesla 24 березня розпочала продавати продукцію за біткоїни. Після цього курс криптовалюти почав рости і знову перевищив $55 тис.

Для довідки:

  • Біткойн — це криптовалюта, яка була створена в 2009 році. На відміну від розрахунків через банки, біткоїнами можна розраховуватись в інтернеті без будь-яких посередників.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, курс біткоіну перевищив 57 тисяч доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини