У справі фігурантки кривавої ДТП в Харкові Зайцевої з’явились нові вражаючі подробиці

04.01.2019 16:23

Виявилось, що під час навчання в автошколі Олена Зайцева злісно прогулювала заняття. Про це інформує “depo.Харків” з посиланням на поліцію Харківської області.

Фото: facebook.com/tetyana.dotsyak

У Харкові можуть закрити автошколу, яка видала права Олені Зайцевій, яка збила на смерть шістьох і травмувала п'ятьох пішоходів восени 2017.

Результати перевірки автошколи показали, що під час свого навчання учасниця ДТП злісно прогулювала заняття, пише "depo. Харків" з посиланням на поліцію Харківської області.

"У період з 15 листопада по 15 грудня були направлені запити голові Державної акредитаційної комісії, начальника регіонального сервісу МВС та голови Госаккредитационной комісії головного сервісного центру МВС з метою вирішення питання про позбавлення автошколи сертифіката про державну акредитацію. Відповідь від цих організацій ще не отримали", — уточнили в поліції.

Так, у журналах відвідування учнів зазначено, що Зайцева була відсутня на п'яти заняттях в жовтні і листопаді 2015, але була присутня 9 жовтня, що суперечить довідці Держприкордонслужби, згідно з якою вона перебувала за кордоном.

"Згідно з інформацією регіонального сервісного центру МВС у Харківській області, підозрюваної видали посвідчення водія на право користуватися транспортними засобами категорії "B" 5 грудня 2015. Згідно з інформацією Міністерства освіти і науки України, інформація про атестацію автошколи не виявлено", — зазначили в ЗМІ.

Таким чином, ліцензія на освітню діяльність у автошколи Зайцевої відсутня і вона не є установою професійної освіти, "не має права видавати документи державного зразка і не підпорядковується Міністерству освіти і науки".

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в Харкові на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова відбулося зіткнення "Лексуса" 20-річної Олени Зайцевої, який рухався на червоне світло світлофора, та автомобіля "Фольксваген Туарег", за кермом якого був 49-річний Геннадій Дронов. Після зіткнення "Лексус" вилетів на тротуар і збив 11 пішоходів. На місці загинули п'ять людей, ще одна людина померла від травм у лікарні. Суд взяв під варту Дронова та Зайцеву на час проведення розслідування по справі. Перші аналізи показали наявність в організмі Зайцевої опіатів. Пізніше лікар-нарколог Олена Федірко, яка першою проводила огляд Зайцевої після аварії, зникла.

Читайте також: "На Львівщині сталася страшна ДТП з мікроавтобусами: дюжина загиблих і постраждалих – моторошні кадри".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини