У Сполучених Штатах заявили, що двері для України в НАТО відкриті

01.05.2021 19:35

У США вважають, що Україна має можливість приєднатися до Північноатлантичного альянсу. Проте, щоб відповідати вимогам та стандартам НАТО, їй потрібно впровадити низку реформ. Про це на брифінгу заявив в. о. помічника глави американського держсекретаря з питань Європи та Євразії Філіп Рікер. Його слова процитував "Укрінформ", передає "OBOZREVATEL".

Ukraine NATO
Фото: Facebook @navy.mil.gov.ua

"Адміністрація Байдена продовжує прагнути, аби двері в НАТО залишалися відчинені для претендентів, коли вони будуть готовими виконувати відповідні вимоги й зобов’язання", – сказав представник Держдепу.

Коментуючи перспективи євроатлантичної інтеграції України, він уточнив, що Штати "безумовно прагнуть забезпечити", щоб така держава як наша могла працювати відповідно до цих стандартів.

За словами Рікера, Україна вже виконує Річну національну програму, яка дозволяє взаємодіяти з Альянсом, а також має статус партнера Альянсу з розширеними можливостями, що забезпечує низку преференцій. Багато з цього, вказав він, передбачає послідовне виконання українською державою глибоких та всебічних реформ.

"Це є частиною необхідних зусиль для побудови більш стабільної, демократичної, процвітаючої та вільної України. І ми продовжуватимемо нашу взаємодію в усіх цих сферах", – підкреслив представник Держдепу США.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, марш на честь СС "Галичина" був заявлений як марш вишиванок.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини