У Сполучених Штатах у медбрата виявили коронавірус після вакцинації препаратом Pfizer/BioNTech

30.12.2020 18:59

У Каліфорнії 45-річний медбрат швидкої допомоги Метью В. заразився COVID-19, незважаючи на те, що тижнем раніше вакцинувався препаратом компаній Pfizer/BioNTech. Про це пише "ABC 10News", передає "#Букви".

Vakcynaciya
Фото: Укрінформ

Медбрат розповів, що після вакцинації протягом дня він відчував біль в руці, але більше ніяких побічних ефектів не помітив.

Пізніше Метью відчув себе погано – з'явився озноб, сильна втома і ломота в тілі. Тоді з моменту вакцинації пройшло 6 днів. Наступного дня медбрат пішов в лікарню і здав тест на коронавірус. Результат виявився позитивним.

Проте фахівець з інфекційних захворювань з Центру сімейного здоров'я Сан-Дієго Крістіан Рамерс зазначає, що чоловік міг заразитися ще до того, як зробив щеплення, а вірус весь цей час не проявлявся.

"З клінічних випробувань вакцини ми знаємо, що вам знадобиться від 10 до 14 днів, щоб почати вироблення захисних властивостей вакцини", – сказав Рамерс.

Доктор Рамерс каже, що йому відомо про декілька інших місцевих випадків, коли медичні працівники заразилися приблизно в той час, коли вони отримали вакцину. Він каже, що всі випадки ілюструють той факт, що результати вакцинації з'являються не відразу.

"Перша доза має десь близько 50% ефективності, і вам потрібна друга, щоб отримати до 95%", – сказав він.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні за добу зафіксовано майже 8 000 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини