У Сполучених Штатах республіканці блокують призначення голови ЦРУ через “Північний потік-2”

Американський сенатор-республіканець Тед Круз блокує затвердження Вільяма Бернса на посаді директора Центрального розвідувального управління. Такі його дії є так званою вимогою до адміністрації США ввести санкції щодо російського газопроводу "Північний потік-2". Про це пише "Depo.ua" із посиланням на "Bloomberg".

Pivnichnyi potok
Фото: UA.NEWS

За словами сенатора, він припинить блокувати призначення голови ЦРУ, коли влада введе нові санкції проти трубопроводу.

"Я перестану затримувати призначення, коли адміністрація Байдена виконає своє юридичне зобов'язання накладати санкції на кораблі та компанії, що будують трубопровід Путіна. Дотримуйтесь закону", – заявив Круз.

Він закликав владу припинити м'яко ставитися до Росії.

Зазначимо, днями група сенаторів закликала президента США Джо Байдена запровадити санкції проти компаній та суден, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2". Сенатори зазначили, що Конгрес ухвалив кілька двопартійних законодавчих актів, які вводять санкції щодо "Північного потоку-2".

Також повідомлялося, що нещодавно компанія Uniper з Німеччини, яка фінансувала проект російського газопроводу "Північний потік-2", завершила свою участь через американські санкції.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні подешевшав імпортний газ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини