У «Слузі народу» через скандальну заяву нардепа Галушки почалися перевірки

27.09.2020 12:35

У неділю, 27 вересня, «Слуга народу» оприлюднила офіційну позицію партії у відповідь на скандальну заяву нардепа Миколи Галушки, котрий на виборах до ВРУ обирався від політсили Володимира Зеленського на окрузі № 97 у Броварах. Галушко вчора оприлюднив відеозвернення зі звинуваченнями на адресу «Слуги народу» у продажі місць в списках на місцеві вибори.

Nardep Galushko
Скрін з відео

"Галушко зазначив, що всі місця в списку «Слуги народу» на окрузі № 97 у Київській області нібито були продані. Це дуже серйозні звинувачення, оскільки «договорняки» та торгівля місцями у списках суперечать моральним принципам нашої команди. Тому служба безпеки партії вже почала відповідні перевірки", — озвучили у пресслужбі офіційну позицію партії Зеленського, передає "Ракурс".

Окрім цього, у «Слузі народу» зазначили, що перевіряють факти, які навів керівник Київської обласної організації Олександр Дубінський. Дубінський стверджує, що Галушко зустрічався з політичними опонентами «Слуги народу» на окрузі № 97 і, ймовірно, мав намір включити їхніх людей до списку на місцеві вибори.

"Керівництво партії «Слуга народу» довіряє партійним командам у регіонах… Коли від депутата Галушка надійде офіційна письмова заява про це, керівні органи партії розглянуть її у відповідному до статуту порядку", — зазначили у політсилі.

Також там наголосили, що про вихід Галушки з парламентської фракції «Слуга народу» не йдеться.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у «Голосі» запевнили, що на місцевих виборах не збираються займатися «чорнухою».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X