У “Слуги народу” є свій стоматолог: досліджуємо партійні списки

14.06.2019 14:10

"Мой поиск и мой путь к улыбке были долгими, но сейчас, глядя на себя в зеркало, я смотрю и улыбаюсь себе", – Оксана Дмитрієва, власниця елітної клініки "Status Dental Studio", номер 106 партійного списку "Слуги народу".

(ФОТО: MODNY DOM)

Світська левиця та відома столична "тусовщиця" Оксана Дмитрієва є власницею елітної стоматологічної клініки "Status Dental Studio".

(ФОТО: touch-magazine.eu)

Вказану торговельну марку зареєстровано у 2016 році. Як зізнається сама Оксана, відкрила власну справу не без допомоги чоловіка Іллі Цюрупала, власника іншої стоматологічної клініки Illi Dental medical center, що входить до ТОВ "Illi Group".

Не приховує вона також, що окрім чоловіка відкривати бізнес допомагали й друзі. Впливові друзі. Яких ми "дуже багато бачимо". Ну, зрозуміло – принципу "ти мені – я тобі" ніхто не скасовував.

Не знайшли журналісти тільки одного: жодних згадок про наявність хоча б якоїсь громадської позиції та/або щонайменшого політичного досвіду.

Втім, якщо в однієї відомої в недалекому минулому політичної сили був власний "Сашко-стоматолог", то чому б не завести свого й "Слузі народу"? Ну, якщо не зважати на те, чим закінчився шлях тієї відомої політичної сили.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини