У “Слуги народу” Соколова з Одеси знайшли паспорт Росії – скандал набирає обертів

03.07.2019 11:36

У ще одного члена президентської партії "Слуга народу", одесита Михайла Соколова, знайшли подвійне громадянство. Він виявився за сумісництвом ще й громадянином країни-агресора – Росії.

Про російський паспорт "Слуги народу" Соколова повідомив у своєму відеоблозі відомий український активіст Сергій Стерненко.

№99 в списку партії "Слуга народу" Михайло Соколов має російське громадянство. Стерненко оприлюднив докази – документи про отримання ним внутрішнього паспорта РФ у 2001 році та закордонного у 2016-му.

Інформацію підтвердив у Facebook ще один блогер – Сергій Іванов. Він виявив докази російського громадянства в офіційних джерелах: на сайтах Федеральної податкової служби РФ, Головного управління з питань міграції МВС РФ, а також Єдиного держреєстру юридичних осіб РФ.

В останньому реєстрі Соколов знаходиться у зв'язку з тим, що є виконавчим партнером російської лобістської компанії Kesarev Consulting. Сам Соколов інформацію про наявність у нього російського паспорта старанно спростовує. Він запевняє, що відмовився від нього близько 2 років тому. Він також запевняє, що негативно ставиться до путінського режиму.

В "Слузі народу" вже відреагували на інформацію. Глава партії Дмитро Разумков пообіцяв виключити Соколова з партії, якщо підтвердиться його громадянство РФ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини