У Слов’янську засудили чоловіка, який роками ґвалтував дітей 

23.02.2021 10:23

Слов’янський міський суд засудив місцевого мешканця, який впродовж 9 років ґвалтував дітей та займався торгівлею людей, передає Магнолія-ТВ.

sud
Фото: УП

Встановлено, що житель Слов’янська упродовж 2008-2017 років знущався над дітьми. У приватному будинку раніше судимий зловмисник створив місце розпусти, де розбещував та ґвалтував неповнолітніх, а також знімав це на камеру. Фото- та відеоконтент, що містив дитячу порнографію, розповсюджував в інтернеті через закриту мережу обміну файлами.

Чоловіка викрили у 2017 році поліцейські управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та слідчого управління. Намагаючись уникнути відповідальності, він став переховуватися від правоохоронців. Проте, під час спецоперації за участю спецпідрозділу КОРД на початку 2018 року його було затримано.

Поліція встановила 19 потерпілих, серед яких є малолітні діти. Більшість із них – з сімей, які опинилися в складних життєвих умовах, сироти або позбавлені батьківської опіки. Користуючись безпорадним станом жертв, насильник залякував їх розправою і таким чином змушував мовчати. З метою конспірації чоловік використовував технічні засоби: встановив в оселі систему відеонагляду та ручне управління воротами.

Поліцейські також здобули докази щодо причетності засудженого до торгівлі людьми. За грошову винагороду він надавав дітей для сексуальної експлуатації іншій особі.

Наразі 58-річному чоловіку оголошено вирок Слов’янського міського суду - 15 років позбавлення волі. Крім того, він має сплатити на користь потерпілих 250 000 гривень моральної шкоди.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, троє українських військових загинули через пожежу в бліндажі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини