У Словаччині фіксують спалах “британського” штаму COVID-19

05.02.2021 20:59

У Словаччині "британський" штам коронавірусу, став основною причиною нових випадків COVID-19 у країні. За попередніми результатами, виявлений в 71% випадків позитивних результатів тестів. Про це заявив прем'єр-міністр Словаччини Ігор Матович, передає "РБК-Україна" з посиланням на "Reuters".

Covid
Фото: CNN

"На цей час з 1360 клінічних зразків, позитивно протестованих за допомогою ПЛР, 71% був діагностований як британський варіант SARS-CoV-2 B. 1.1.7", - заявив він.

За повідомленням інформаційного агентства "TASR", ця частка була ще вищою серед пацієнтів з COVID в університетській лікарні Луї Пастера в місті Кошице на сході Словаччини, де тести показали, що 91% переносять "британський" штам вірусу.

За словами прем'єра, поширення "британського" штаму ускладнює ослаблення обмежувальних заходів.

"Така кількість випадків зараження "британським" штамом означає, що будь-яке послаблення без будь-яких адекватних захисних заходів призведе до збільшення числа позитивних випадків і погіршення ситуації", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Словаччини Марек Крайчи допустив посилення комендантської години. Уряд розглядає введення SMS-підтвердження для виходу з будинку.

Крім того, на початку січня у Словаччині виявили мутований коронавірус. У жителів східних районів країни підтвердили "британський" штам коронавірусу.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, понад 600 українців повторно захворіли на COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини