У Славутичі посадовці вкрали газу на 52 мільйони – тепер “Укртрансгаз” судиться з містом

29.01.2020 17:10

Період з 2017 по 2018 роки запам'ятався мешканцям Славутича... украденим посадовцями газом! Саме тоді "Укртрансгаз" від'єднав місту газопостачання через борги. Однак посадові особи міста розв'язати цю проблему просто – позривали пломби й цим самим "врятували ситуацію". І нібито все налагодилось – люди продовжували сплачувати за тепло й отримували його.

Оскільки газова складова тарифу на теплову енергію становила менше ніж 50 відсотків, населення та підприємства міста сплатили за спожиту теплову енергію близько 100 мільйонів гривень, які врешті-решт зникли у невідомому напрямку. Про це редакції "СтопКору" розповів голова відокремленого підрозділу організації в Славутичі Олег Копич.

"Двічі "Укртрансгаз" перекривав у Славутичі газ. Посадовці зі свого боку відкривали "засувку" та опалювали місто. Акти не підписувались, ліміту від "Нафтогазу" теж не було. Усього "спалено" було 7 803 тисячі кубів газу на суму 52 149 345,98 грн. Водночас бюджетні установи та люди сплатили близько 100 мільйонів "за теплову енергію", однак кошти пішли в невідомому напрямку. Крім того, за цей опалювальний сезон борги міста збільшились ще на 50 мільйонів", – розповів активіст.

Згодом "Нафтогаз" звинуватив "Укртрансгаз", а ті зі свого боку почали судитись із КП "Управління житлово-комунального господарства" міста Славутича і вимагати сплати заборгованості на суму в понад 52 мільйони гривень.

Наразі Господарський суд Київської області продовжує розгляд справи. Хто винен у зникненні газу – достеменно невідомо, однак активісти "Стоп корупції" обіцяють розібратись у ситуації, тож ми й надалі стежитимемо за розвитком подій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини