У скандальному окрузі, де балотувався Пашинський, кандидат від “Слуги народу” вимагає перерахунку голосів – подробиці

26.07.2019 13:45

На Житомирщині в одномандатному виборчому окрузі №64 (місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони) довірена особа кандидата в нардепи від партії “Слуга народу” В’ячеслава Сігачова вимагає перерахунку голосів. Відповідне звернення було направлено 25 липня до Житомирського окружного адміністративного суду. Про це повідомляє місцевий активіст “Стоп корупції” Олександр Ігнатьєв у віснику “Підслухано в Олевську”.

В’ячеслава Сігачов Фото: Facebook

Позивач просить суд визнати протиправними дії окружної виборчої комісії, скасувати протокол від 23 липня про підсумки голосування і зобов’язати окружну комісію провести повторний підрахунок. Крім цього, в позові йдеться про ймовірні порушення, які, на думку позивача, мали місце в окрузі.

"Упродовж усієї передвиборчої компанії В’ячеслав Сигачев не розглядалося як претендент на перемогу. Він мало проявляв активність а в переддень виборів взагалі поїхав в Скадовськ", – зазначає активіст.

Як повідомлялось раніше, в окрузі №64 на Житомирщині, де балотувався народний депутат України Сергій Пашинський, перемогу в парламентських виборах здобув Володимир Арешонков із відривом у 1% від кандидата "Слуги народу" В’ячеслава Сігачова.

При цьому, технічний кандидат із прізвищем Арешков "відтягнув" у реального кандидата Володимира Арешонкова 6,8% голосів.

Читайте також: "Стали відомі остаточні результати виборів до ВРУ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини