У Швеції зафіксована рекордна кількість смертей від коронавірусу

13.05.2020 22:47

У Швеції зафіксовано рекордну кількість смертей від COVID-19 протягом доби –147, це найбільша кількість протягом трьох тижнів.

Такі дані озвучили представники Агентства охорони здоров'я Швеції, яке відстежує епідеміологічну ситуацію в країні в цілодобовому режимі і надає актуальну статистику.

Про це 13 травня повідомила шведська газета "AftonBladet", передає "Lenta.ua".

Смертність від коронавірусної хвороби в Швеції коливалася протягом останнього тижня, різко знизившись перед значним сплеском нових смертей сьогодні. 10 травня в країні було зареєстровано всього нових летальних випадків і 348 нових випадків захворювання, проте незабаром статистика смертності і захворюваності знову почали зростати.

Уряд країни планує додатково найняти співробітників для центрів догляду за літніми людьми, які найбільше страждають від впливу вірусу.

Загалом від COVID-19 у Швеції померли вже 3460 чоловік. Їх кількість збільшилася на 147 осіб за останні 24 години. Кількість інфікованих становить 27 909 людини. За добу було виявлено 637 нових випадків зараження.

Станом на 13 травня 1784 осіб з важкою формою перебігу захворювання COVID-19 отримали або досі отримують екстрену медичну допомогу в палатах інтенсивної терапії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини