У штаті Нью-Йорк більшість нових госпіталізованих з COVID-19 – люди, які переважно сиділи вдома

10.05.2020 11:46

У штаті Нью-Йорк 66% нових госпіталізованих з коронавірусом — це ті, хто дотримувався домашнього карантину.

Про це заявив губернатор штату Ендрю Куомо, передає "Epoch Times" посилаючись на "CNBC".

Висновок був зроблений на основі попередніх даних, отриманих із 100 нью-йоркських лікарень з участю близько 1000 пацієнтів.

Згідно з результатами, 66% нових госпіталізованих — люди, які переважно сиділи вдома. Наступне за величиною джерело зараження — будинки для людей похилого віку, на які припадає 18% нових пацієнтів.

"Якщо ви помітили, 18% людей надійшли із будинків для людей похилого віку, менше 1% — із в'язниць, 2% — бездомне населення, 2% — з інших місць, але 66% надійшли з власних будинків, що повалило нас в шок", — сказав губернатор.

"Це несподівано, переважна більшість людей сиділи вдома, — додав він. — Ми подумали, може, вони їздили на громадському транспорті... але ні, ці люди буквально сиділи вдома".

Куомо повідомив, що майже 84% госпіталізованих — люди, яким не потрібно добиратися до роботи на автотранспорті, особистому автомобілі, громадському транспорті або пішки. Більшість з них уже на пенсії або безробітні. Близько 73% надійшли люди віком від 51 року.

Дані показують, що госпіталізовані переважно з Нью-Йорка і його околиць. Вони не працюють і не подорожують.

Губернатор також додав, що більшість нових заражених — представники етнічних меншин, причому майже половина з них — афроамериканці або латиноамериканці.

За словами Куомо, чиновники охорони здоров'я вважали, що високий відсоток заражених буде серед медичних працівників або працівників міських служб, які як і раніше працюють.

"Переважно це зводиться до того, що робите ви, щоб захистити себе. Все закрито, уряд зробив, що міг, суспільство зробило, що могло. Тепер все залежить від вас".

Губернатор зазначив, що число людей, які потребують госпіталізації у штаті продовжує знижуватися, хоча і «болісно повільно». Кожен день в лікарні надходить близько 600 інфікованих, ця цифра також зменшилася.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини