У штабі Макрона підтвердили його прихильність до України

05.05.2017 16:41

У разі перемоги в президентських перегонах у Франції кандидат Еммануель Макрон буде дотримуватися зовнішньої політики в інтересах України у її протистоянні з Росією. Про це заявив прихильник Макрона з його політруху En Marche! у Бельгії П'єр-Александр Англад.

Новину повідомляє "Преса України".

"Росія сьогодні порушує міжнародне право. І позиція Макрона, якщо він стане президентом (але я тут висловлюю особисту думку), є чіткою: міжнародне право необхідно поважати. І ми будемо дотримуватися такого курсу. Східні території України є частиною України. Це суверенна територія держави. Те, що сталося на сході України та у Криму, – це порушення міжнародного права. Це чітко, і ми прагнемо виправити ситуацію заради українців", – наголосив представник Макрона у Бельгії.

Він також відзначив, що Франція підтримує територіальну цілісність України.

"Є єдина Україна, включаючи Крим. Позиція Франції також чітка у цьому питанні. І Макрон її продовжуватиме. Україна повинна повернути суверенітет над цими територіями", – наголосив Англад.

Нагадаємо, Еммануель Макрон продовжує істотно випереджати свого опонента Марін Ле Пен за два дні до проведення другого туру виборів президента Франції.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини