У Шевченківському районі столиці рейдери обгородили чужу територію парканом і встановили КПП

09.06.2020 11:00

Судовий конфлікт за землю на Дегтярівській триває. Як повідомив Михайло Євсєєв, у Північному апеляційному господарському суді відбуваються дивні речі: опоненти гальмують справу, заявляючи суддям відводи, а потім деякі з цих суддів беруть самовідводи. Чому розгляд справи навмисно затягують? Та що відбувається на спірній території? Дізнавайтесь із сюжету Алли Легези.

Майно ТОВ «Валгрі» досі незаконно заарештоване. Понад те, ТОВ «Авангард Інвест» уже почуває себе господарем чужої власності, обгородивши комплекс сусіда своїм парканом та використовуючи територію поруч із ним як стоянку для автівок орендарів приміщень офісного центру.

А для того, щоб законні власники не змогли потрапити на власний майновий комплекс, — поставили додатковий пункт пропуску на суміжній території. У цьому «Стопкор» переконався особисто. Попри те, що журналісти мали на руках офіційний дозвіл на знімання від законного власника скандального майна, далі КПП нас не пропустили.

Попри наявність офіційного дозволу, журналістів на територію не пустили Фото: СтопКор

На територію не можна ні проїхати, ні пройти. Вхід віднедавна — суворо за перепустками.

«Є керівництво, яке жорстко контролює заїзд і виїзд на територію. Якщо мені не повідомляли, що вам дозволено заїзд, вам відмовлять», — заявив охоронець.

Тож суди ще тривають, а недоброзичливий сусід уже відчув себе повноцінним власником чужого майна. Вочевидь, про майбутнє рішення суду йому вже все відомо. До слова, за участі ТОВ «Авангард Інвест» розглянуто чи розглядається більше десятка справ: успіх у цих справах майже завжди на боці загарбників.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини