У селах Дніпропетровщини внаслідок нелегального видобутку піску почалися перебої з питною водою

Аномальна посуха на Дніпропетровщині: у регіоні триває будівництво дороги Н-31. Для цього пісок масово намивають за кілометр від сільських ділянок, що спричинило висихання криниць. Людям доводиться економити питну воду та готуватися до найгіршого. Як довго жителі Дніпропетровської області потерпатимуть від беззаконня? Розбиралася команда «СтопКору».

Аномальна посуха цього року загрожує Дніпропетровщині: у селах зникає питна вода. Місцеві переконані, що спустошені криниці – це наслідок незаконної діяльності копачів піску. Щоб вижити, селяни змушені економити воду.

Нагадаємо, що видобуток піску в цьому регіоні відбувається нелегально без жодних дозвільних документів. Сировина йде на будівництво дороги національного значення Н-31. Крім того, повз будинки селян проїжджають пів сотні вантажівок із піском за день, через що у спорудах з’явилися тріщини, і тепер домівки людей перебувають в аварійному стані.

Dnipro-Pisok2
Пісок видобувають для будівництва Н-31 Фото: СтопКор

Натомість голова Китайгородської селищної ради Сергій Турський, якого нещодавно упіймали на хабарі, відкрито підтримує копачів-нелегалів. Наразі всі ці факти вивчають правоохоронні органи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини