У СБУ заявили про недостатнє фінансування збоку держави

17.10.2017 11:01

У 2018 році СБУ потребуватиме більшого фінансування. Так, правоохоронний орган проситиме у депутатів "накинути" на свої потреби 6,8 млрд грн.

Новину повідомляє "Преса України".

У проекті бюджету України на наступний рік наразі закладено 7,5 млрд грн для нормативних потреб СБУ. Однак, у службі безпеки вирішили, що цього не вистачить для нормального функціонування впродовж 2018 року.

Як результат, у СБУ виступили за збільшення передбачуваною Кабміном суми. А саме, на 6,8 млрд. Тобто всього 14,3 млрд грн. Нагадаємо, на початку осені нардепи анонсували підвищення фінансування СБУ на 981 млн 18,3 грн, до 7,5 млрд. Ці гроші мають піти на медобслуговування персоналу, підготовку кадрів, організацію заходів у сфері безпеки держави, будівництво чи придбання житла для військовослужбовців СБУ.

За словами експертів, економічна ситуація в Україні нестабільна і ще довго залишатиметься такою. Вони не виключають, що СБУ отримає очікуване "підвищення". При цьому деякі критики наголошують що «розпил» бюджету завжди відбувався не на користь простих громадян. До слова, держбюджет 2018 року передбачає більші витрати на Міноборони, 83 млрд грн проти 69 млрд грн у 2017-му, МВД – 63 млрд грн проти 53 млрд грн.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини