У розпал пандемії на Львівщині зачиняють лікарню

12.04.2021 15:43

9 квітня голова Львівського відокремленого підрозділу ВГО «Стоп корупції» Андрій Турка разом із керівником ГО «Громадський рух «Самостійна Україна» Дмитром Беспалим навідалися до Глинянської районної лікарні на Львівщині. Активісти викликали СОГ, бо медзаклад зачинили. Про це розповів керівник Львівського осередку організації.

Глинянська районна лікарня. Фото: СтопКор

Активісти "Стоп корупції" і "Самостійної України" побачили зачинену районну лікарню у Глинянах. На дверях медичного закладу – табличка: «Лікарня тимчасово не працює». Викликали слідчо-оперативну групу поліції. Правоохоронці за заявою активістів склали протокол про кримінальне правопорушення за ознаками ч.1 ст.161 і ч.2 ст.184 ККУ.

Львівські активісти зазначили, що поліція прибула з міста Перемишляни Львівської області, і гадки не мала про зачинену лікарню. Правоохоронці, за словами активістів, були дуже здивовані.

Активісти у Глинянах викликали поліцію через зачинену лікарню. Фото: СтопКор

«Наша поява, дії, поліція в роботі спричинили такий переполох серед місцевих чиновників, що ситуацію з зачиненою лікарнею та медперсоналом на біржі праці приїхав пояснювати особисто Глинянський міський голова Чорнопис Володимир Васильович», - розповідають учасники подій.

Активісти зауважили, що ситуація з лікарнею у Глинянах непроста, і сталася не зовсім з вини місцевих чиновників.

Глинянський міський голова Володимир Чорнопис пояснює ситуацію із зачиненням районної лікарні. Фото: СтопКор

Зазначимо, «СтопКор» вже розповідав, що львівський підрозділ «Стоп корупції» взявся захищати районну лікарню у містечку Глиняни поблизу Львова. Там тільки-но закінчили ремонт у новозбудованих на спонсорські гроші приміщеннях двох корпусів. Аж раптом – усіх лікарів звільнили, бо лікарня дивним чином не отримала ліцензію. Весь медперсонал – на біржі праці, а медична техніка, комп’ютери з базами даних лишились у порожніх приміщеннях. Тепер мешканці Глинян навіть померлих родичів мають везти до іншого населеного пункту, не кажучи вже про отримання елементарної медичної допомоги,  і це – у розпал пандемії у червоній зоні ризику!

«Ця ситуація – за межами добра і зла. У Львові не вистачає ліжок в інфекційних відділеннях, дитячу лікарню хочуть переобладнати під інфекційну, а діти лишаться без медичної допомоги. І разом із тим – за 15 км від Львова просто закривають лікарню!» - обурюється Андрій Турка.

На підтримку прав громади Глинян він звернувся з цією проблемою до громради і Львівської обласної адміністрації.

«Коли буде поновлено роботу медзакладу, наразі невідомо. Ми будемо робити все, щоб прискорити цей процес», - заявили львівські активісти.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини