У РФ відреагували на “погрози” Кравчука піти на радикальні кроки щодо Донбасу

07.03.2021 09:59

Член міжнародного комітету Ради Федерації Росії Сергій Цеков прокоментував слова Леоніда Кравчука про перехід до радикальних заходів, якщо позиція Росії щодо конфлікту не зміниться. Цеков заявив, що Росію неможливо змусити відмовитися від підтримки Донбасу шляхом залякування, передає "ASPI". з посиланням на "РИА Новости".

Cekov
Фото: ria.ru

"Росію неможливо змусити відмовитися від підтримки Донбасу", - заявив представник міжнародного комітету Ради Федерації Росії Сергій Цеков.

За словами Цекова, Кравчук повернувся до "ролі руйнівника", яку він вже зіграв на посаді першого президента України, взявши участь в розпаді СРСР. Він додав, що українська сторона не змусить РФ "діяти так, як вона хоче".

"Росію подібними заявами і погрозами не залякати. У нас немає ніякої розгубленості та боязні. У будь-якій ситуації, що б не відбувалося на міжнародній арені і як би агресивно не поводилась Україна, Росія продовжить надавати необхідну допомогу і підтримку співвітчизникам народних республік Донбасу і не кине їх на поталу українських націоналістів", - заявив Цеков.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Вітренко заявив, що Україна незабаром припинить імпорт електроенергії з РФ і Білорусі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини