У Ренійському районі Одещини правоохоронці викрили трьох місцевих жителів у вирощуванні конопель

02.09.2020 10:08

Два десятки кущів наркомісткої рослини, подрібнений канабіс, банку з насінням та коробку з сухими гілками вилучили поліцейські разом з прикордонниками під час обшуків в рамках відкритого кримінального провадження за фактом збуту наркотичних засобів.

Коноплі поліцейські виявили у теплицях 25-річного та 40-річного ренійця. А ось 35-річний фігурант кримінального провадження чоловік не тільки дбайливо вирощував в огородженому від сторонніх очей палісаднику нарковмісні рослини, а й зберігав на горищі приблизно 600 грамів подрібненого канабісу, пів літрової банки насіння конопель, коробку з висушеними гілками та пристрій для куріння заборонених речовин. За словами усіх трьох правопорушників, вирощували та зберігали заборонені речовини вони для себе.

Після висновків експертизи 35-річному чоловікові, який вже був судимий за зберігання наркотиків, інкриміновано правопорушення, передбачені двома статтями Кримінального кодексу України, - 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель. Що стосується двох інших фігурантів, то їхні діяння підпадають під ознаки статті 44 (Незаконні виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту в невеликих розмірах) Кодексу  України про адміністративні правопорушення.

Ренійське відділення поліції в Одеській області

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X