У Раді заявили, що розглянуть бюджет-2021 не раніше листопада

19.10.2020 10:49

Заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук заявила, що Верховна Рада розгляне бюджет на 2021 рік у листопаді. 

Rada
Фото: УП

Про це пише РБК-Україна.

"Найбільш вірогідно, що не буде розглядатися (на цьому тижні, - ред.), бо в п’ятницю був останній день, щоб бюджетний комітет згідно з регламентом прийняв рішення, і залишався час на ознайомлення із таблицею правок народними депутатами. Мінімум два дні має бути", - пояснила парламентар.

Вона зазначила, що багато нардепів з профільного комітету хворіють і перебувають на самоізоляції.

"Не було кворуму, хоча робоча група бюджетного комітету працювала весь тиждень і вони вже в робочому порядку правки опрацювали. Але все одно потрібно голосування усіх, принаймні, більшості членів комітету. Найбільш вірогідно, що бюджет вже буде розглядатися на пленарному засіданні на початку листопада. Це засідання 3 листопада", - сказала депутат Ради.

За її словами, у цілому бюджет можуть проголосувати у середині грудня.

"Я думаю, що в якийсь з цих днів, але загалом, сподіваюсь, що це не вплине на кінцеву дату розглядання бюджету, і це буде десь в середині грудня, у двадцятих числах максимум Україна отримає бюджет на 2021 рік", - зазначила Кравчук.

Вона додала, що на цьому тижні бюджетний комітет планує провести ще одне засідання.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в країні посилюється система безпеки в навчальних закладах по всій країні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини