У Раді заслухають Авакова і Шмигаля

01.06.2020 11:59

Верховна Рада на цьому пленарному тижні розгляне програму діяльності уряду Дениса Шмигаля, а в п'ятницю заслухає міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо подій у Кагарлику і Броварах. Про це на погоджувальній раді заявив спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков

"У нас великий перелік питань порядку денного. Сподіваюся, ми досить швидко й ефективно їх розглянемо на пленарних засіданнях. На цьому тижні в нас винесено питання щодо боротьби з організованою злочинністю. Це так званий закон «про злодіїв». Також є питання програми діяльності уряду. На цьому тижні вона також буде розглянута. Були озвучені позиції комітетів Верховної Ради. Думаю, що це дасть змогу ефективно продовжити спільну роботу з Кабінетом Міністрів", – заявив він

Водночас заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко запропонував заслухати презентацію програми діяльності уряду в четвер. Він також вніс пропозицію працювати в "напівкарантинному" режимі без вечірніх засідань. Корнієнко запропонував у п'ятницю, під час години запитань до уряду, заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова "щодо ситуації в Броварах, у Кагарлику й етичної поведінки правоохоронців там".

"Можливо, міністр доповість про обставини загибелі нашого колеги, депутата Давиденка. Є багато питань. Думаю, як завжди, професійно міністр дасть відповіді", – сказав Корнієнко, передає кореспондент LB.ua.

Нагадаємо, більш як десять парламентських комітетів відхилили програму діяльності уряду Дениса Шмигаля із рекомендацією її доопрацювати. Результативне голосування за програму діяльності уряду в сесійній залі надає річний імунітет уряду від відставки.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X