У Раді відбулася закрита нарада щодо тарифів на газ та електроенергію

13.01.2021 19:33

У ВРУ відбулося закрите засідання голів фракцій за участю керівництва Уряду і НАК "Нафтогаз" з приводу тарифів. Про це повідомив голова фракції Голос Ярослав Железняк на своїй сторінці в Telegram-каналі, передає "#Букви"

Zakryta narada
Фото: bykvu.com

"Сьогодні відбулася нарада голів фракцій та груп і голови парламенту, прем'єр-міністра, в.о міністра енергетики та голови Нафтогазу. Обговорювалися питання тарифів на електроенергію, газ і транспортування газу", – заявив він.

На порядку денному стояли питання цін на газ, розподіл газу та електрику.

Прем'єр-міністр розповів про бажання зробити державне регулювання на період карантину у вигляді обмеження максимальної ціни 6,99 грн/м3. Вони також повідомили, що будуть обговорювати це питання з МВФ, але поки такого рішення і відповіді МВФ немає. Також обговорювалось питання надання монетизованих субсидій за електроенергію.

"Прем’єр поінформував про рішення держрегулювання цін (price-cаp) на газ з лютого на період карантину (фактично до кінця опалювального сезону до 120 днів). Начебто як навіть сподіваються на підтримку МВФ в даному питанні. Буде Вітренко вести сьогодні переговори. Подивимося, чим закінчиться", – написав нардеп.

"Щодо тарифів на електроенергію, то уряд хоче дати механізм у вигляді монетизації субсидії замість скасованої пільги. А щодо збільшення грошей на субсидії в Бюджеті 2021, то Кабмін поки розраховує, що існуючих 36 млрд грн буде достатньо. Щодо законів: Кабмін просить прийняти законопроект "про малі облгази". Также Кабмін не виключає повторне голосування за Міністра енергетики на найближчому пленарному тижні. Різні креативні варіанти, які звучали – позачергове засідання Ради або прийняття постанов Ради про зниження тарифів – не розглядаються", – повідомив Железняк.

Нардеп зазначив, що перший пленарний день (26 січня) нового року почнеться із заслуховування прем’єра з питання тарифів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Держстат повідомив про здешевшання курятини та свинини.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X