У Радбезі ООН повідомили, скільки коштів витратила Москва для ведення війни проти України, – кадри

31.10.2018 16:35

Росія надає регулярну фінансову допомогу незаконним терористичним угрупованням на території Сходу України. Про це під час Радбезу ООН розповів постійний представник України в ООН Володимир Єльченко.

За словами дипломата, Росія опікується бойовиками на Донбасі з початку 2014 року. Хоча представники РФ як і раніше продовжують наполягати на тому, що країна-агресор не має ніякого відношення до подій на Сході України, але міжнародні та українські організації давно визнали присутність російських військ на території Донбасу.

Єльченко зазначив, що тепер Росія хоче провести на окупованих територіях нелегальні вибори серед ватажків бойовиків. Однак, на думку української сторони, ця подія стане новим поштовхом для агресії РФ проти України.

Він також пояснив, що будь-які вибори на окупованих територіях можуть пройти тільки за законами України. За його даними, Росія щорічно витрачає на підтримку режиму бойовиків на Донбасі по 1,5 млрд доларів.

Зауважимо також, що Росія продовжує все сильніше окупувати Крим та проводить велике переселення громадян РФ на територію анексованого півострова.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини