У промзоні Києва на гарячому застукали піщаних браконьєрів

Активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу зафіксували місце перевалки піску по вулиці Промисловій, 4 у Києві. 

У промзоні на Видубичах рік тому орудувала низка підприємств, які проводили намив та видобуток піску без відповідних дозволів. Наразі вантажівки завантажують пісок та виїжджають з території однієї з фірм, яка фігурує у кримінальній справі за фактом заволодіння землями водного фонду. Активісти проекту уже викликали на місце водну поліцію для фіксації злочину.

У поліції нам повідомили, що кримінальне провадження на даний час в прокуратурі міста Києва і в слідчому відділі управлінні національної поліції м. Києва.

Додамо, що рік тому активісти «Стоп корупції» спільно з громадськими організаціями-однодумцями провели серію акцій з вимогою зупинки незаконного видобутку піску на Промисловій та розкрадання державних надр.
У Державному агентстві водних ресурсів України не надавали дозволів на роботу в акваторії Дніпра жодній з компаній, які проводили під виглядом званої розчистки дна видобуток піску. Про це тоді в агентстві повідомили «СтопКор» у відповіді на запит.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини