У прокуратурі Києва пообіцяли розібратись зі справою браконьєрів з «Мостобуду»

14.02.2020 14:00

Справа «Мостобуду»: чому одіозний прокурор Артем Ясь вперто ховається від журналістів і представників громади? Не допомагає поспілкуватися з посадовцем і пресслужба, посилаючись на різні причини.

«Я вважаю, що в цьому випадку буде коректніше, якщо прокуратура м. Києва даватиме відповіді на кримінальні провадження. Це буде об’єктивніше, ніж цю відповідь Вам надаватиме прокуратура №1. Тобто ми як вища інстанція піднімемо всі провадження, чи були списані, чи не були списані... Просто на це треба трошки більше часу», – заявила прессекретар прокуратури м. Києва Надія Максимець.

Спочатку журналісти «СтопКору» намагалися в офіційному порядку отримати відповіді на всі запитання, які їх хвилювали. Чи відкриті кримінальні провадження за фактами, вказаними активістами про незаконний видобуток піску? Хто здійснює процесуальний нагляд за цими справами? Та взагалі, які дії були зроблені працівниками Голосіївської прокуратури у цій справі за останні 2 роки?

Потім медійники спробували зв'язатися вже особисто. Проте пан прокурор не взяв слухавку.

Кілька днів поспіль знімальна група приїздила до квартири, в якій мешкає прокурор з сім'єю. Та двері кореспондентам ніхто не відчинив.

Артем Ясь уникає діалогу з журналістами

Натомість сусідка прокурора повідомила, що родина пана Яся дійсно тут проживає. І що за зовнішнім виглядом Артема Олександровича видно – працює він не простим робітником.

Ми поки лише припускаємо, що в прокуратурі Голосіївського району за 2 роки в історії з нелегальним видобутком піску «Мостобудом» не зробили нічого. Ба більше, ми припускаємо, що у цій справі не має відкритого жодного кримінального провадження. Тому не залишаємо цю історію і чекаємо офіційної відповіді на наш запит від прокуратури.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X